هیئت اجرایی و نظارت انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان قم مشخص شدند

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: در اجرای نظام نامه ابلاغی انتخابات دهمین دوره هیأت مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها و از طریق رأی گیری ۷ نفر به عنوان اعضای هیات اجرایی انتخاب شدند.

حسین زنجیرانی فراهانی در جلسه انتخاب اعضای هیئت اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی استان، با اشاره به زمان برگزاری این انتخابات در مهرماه امسال گفت: تعداد ۱۴ نفر از اعضای سازمان بر اساس صلاحیت، حسن سابقه و کسوت در جلسه دعوت شده اند و از طریق رأی گیری ۷ نفر به عنوان اعضای هیات اجرایی انتخاب می‌شوند.

رئیس دستگاه نظارت انتخابات استان قم افزود: با توجه به اینکه سازمان نظام مهندسی یک صنف می باشد، از اعضای منتخب انتظار می رود، روند برگزاری انتخابات را به دور از هرگونه حاشیه پیگیری نمایند و مسئولیت و تعهدی که برعهده آنها گذاشته می شود با برگزاری یک انتخابات سالم، به نحو شایسته به سرانجام برسد.

زنجیرانی اظهار داشت: احکام اعضای منتخب هیأت اجرایی توسط اداره کل راه و شهرسازی صادر و پس از آن روند اجرای انتخابات سازمان به طور رسمی آغاز می شود. وی ادامه داد: بر اساس شیوه نامه، مدیر کل راه و شهرسازی استان به عنوان رییس دستگاه نظارت و معاون مسکن و ساختمان، رئیس اداره نظام مهندسی، رئیس اداره حراست و عضو حقوقدان شورای انتظامی استان نیز اعضای هیئت نظارت بر انتخابات سازمان نظام مهندسی هستند.

در این جلسه با رأی حاضران، آقایان؛ محمود سربندی فراهانی به عنوان رئیس، حسن هاشم زاده به عنوان نایب رئیس و حسینعلی قوانلو به عنوان منشی، مهدی عبدالهی، محمدرضا دانش پور، مهدی علی رضایی و محمدرضا معرفت به عنوان عضو هیات اجرایی انتخابات مذکور انتخاب شدند. 

کد خبر 1473

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =