اطلاعیه در خصوص اعلام آمادگی فعالیت در بخش نظارت مسکن ویلایی طرح نهضت ملی مسکن  قم

اطلاعیه در خصوص اعلام آمادگی فعالیت در بخش نظارت مسکن ویلایی طرح نهضت ملی مسکن استان قم ویژه رشته مکانیک و برق به شرح زیر است.

نظر به ضرورت تعیین ناظر برای بلوک های یک طبقه ( گروه الف – قطعات حدوداً بین۸۰ تا  ۱۱۰ مترمربع) طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای استان، اعضای محترم رشته مکانیک و برق سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم(حقیقی و حقوقی) و سازمان نظام کاردانی استان می توانند جهت اعلام آمادگی فعالیت خود در بخش نظارت با مطالعه نکات زیر اقدام نمایند.

اعضای محترم حقیقی، حقوقی و کاردان های فنی ساختمان در رشته مکانیک و برق در بخش نظارت، تمام پایه ها می توانند اعلام آمادگی نمایند.

خاطرنشان می گردد، تعرفه نظارت، بر اساس تعرفه روز در زمان ثبت مرکز استان لحاظ گردیده و با توجه به مصوبات قبلی، محاسبات مالی بر اساس ۱۰۰ متر مربع به ازای هر قطعه محاسبه می گردد.

ضمنا مطابق ضوابط طرح نهضت ملی مسکن بابت ثبت ظرفیت و تعداد کار در چهارچوب مصوبات مربوط به شهرستان ها نیز ملاک عمل خواهد بود.

اعضای محترم می توانند جهت اعلام آمادگی از ساعت ۱۰ روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه تا ساعت ۲۴ سه شنبه ۲۲ خردادماه با ورود به سامانه در سایت سازمان ثبت نام اقدام نمایند.

ورود به سامانه ثبت نام

کد خبر 1394

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =