اطلاعیه در خصوص فعال نمودن کاربرگ اجرا | مهلت اعلام آمادگی تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۰

در راستای ساماندهی نحوه شروع فعالیت در بخش اجرا و جلوگیری از ایجاد اختلال در فرآیندهای سازمانی به دلیل ورود و خرج های بیش از حد در این صلاحیت که موجب نارضایتی برخی از اعضای فعال در بخش اجرا گردیده است؛ از این پس،حداکثر ورود و خروج در صلاحیت اجرا به اسفند و شهریور هر سال محدود می گردد که در این خصوص موارد ذیل قابل ذکر است:

جهت اعلام آمادگی در بخش اجرا نیاز است نسبت به تکمیل کاربرگ مربوط در تاریخ های اعلامی در بازه های زمانی صدرالاشاره اقدام گردد.

همچون گذشته اعضایی که اعلام آمادگی در بخش اجرا نموده و کاربرگ مربوط را تکمیل نموده اند، مجاز به فعالیت در بخش طراحی و نظارت نمی باشند.

اعضای دارای صلاحیت طراحی و عضو دفاتر طراحی ساختمان در صورت اعلام آمادگی در بخش اجرا، نام ایشان از ظهر پروانه اشتغال دفتر حذف و نیاز است پروانه دفتر مهندسی اصلاح گردد.

در صورت اعلام ورود در بخش اجرا جهت درج میزان ظرفیت اجرا، مطابق تبصره ۲جدول شماره ۳ اصلاحیه دستورالعمل سازندگان مسکن و ساختمان به شماره 20828/430 مورخ ۸۹/۰۴/۰۲ عمل خواهد شد.

زمان تکمیل کاربرگ اجرا، از تاریخ ۲۵ اسفندماه تا ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ از طریق کارتابل اعضا در سامانه نماسان امکان پذیر است.

کد خبر 476

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =