دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
کمیسیون بانوان برنامه منسجمی برای اهداف مد نظر خود داشته باشد

رئیس سازمان در جمع اعضای کمیسیون مشورتی بانوان تاکید کرد:

کمیسیون بانوان برنامه منسجمی برای اهداف مد نظر خود داشته باشد

    بروز شده : 12 بهمن 1392    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار, کمیسیون مشورتی بانوان

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم ، مهندس سعید خان احمد لو، در جمع اعضای کمیسیون مشورتی بانوان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در سخنانی با تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه بانوان در خانواده اظهار داشت: دین اسلام اهمیت بسیاری برای جایگاه و منزلت زنان قائل است و به همین دلیل مسئولیت سنگین پرورش و تربیت نسل‌های آینده را بر عهده مادران و زنان جامعه قرار داده است که می‌بایست نقش محوری تربیت و پرورش کودک که آینده سازان جامعه هستند همواره مد نظر باشد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم، ابراز داشت: امروز در جامعه ما زنان و بانوان حرف‌هایی در عرصه‌های مختلف برای گفتن داشته و در زمینه‌های علمی نیز پیشرفت‌های خوبی از سوی آنان شاهد هستیم.

وی تشکیل کمیسیون بانوان در نظام مهندسی را امری مطلوب برشمرد و ابراز داشت: این کمیسیون می‌تواند مشکلات، نیاز‌ها و آسیب‌هایی که بانوان مهندس در عرصه‌های مختلف بویژه در زمینه‌های  حرفه‌ خود  ، که با آن مواجه هستند را شناسایی و راهکارهایی احصا و ارائه کند.


مهندس احمد لو، با بیان اینکه کمیسیون بانوان باید برنامه ریزی منسجمی برای اهداف مد نظر خود داشته باشد افزود: یکی از زمینه‌هایی که کمیسیون مشورتی بانوان می‌تواند نقش آفرینی کند بحث اصلاح قانون نظام مهندسی است که در این راستا می‌توان با ارائه پیشنهاداتی مشکلات بانوان مهندس را به صورت ریشه‌ای و اصولی حل کرد.

وی با ابراز خرسندی از فعالیت‌های کمیسیون مشورتی بانوان قم، با تاکید بر تقویت جنبه علمی مهندسان خانم خاطر نشان کرد: کمیسیون مشورتی بانوان می‌تواند در کمیته پژوهش در خصوص طرح‌های پژوهشی مطالعات و نظرات کار‌شناسانه خود را ارائه دهد و از سوی این مطالعات را در سایت و نشریه سازمان منتشر کند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم، ادامه داد: کمیسین مشورتی بانوان به عنوان حلقه واسطه‌ای می‌تواند مهندسان خانم را دور هم جمع کند و از این طریق مشکلات و مسائل مبتلابه خود را پیگیری و برای حل آن چاره‌ای بیندیشند.

در ابتدای این دیدار نیز برخی از اعضای کمیسیون مشورتی بانوان پیشنهادات و نکته نظرات خود را در زمینه‌های مرتبط با بانوان مهندس بیان کردند که توجه ویژه به امر آموزش مهندسان خانم، نیازسنجی و تهیه جامعه آماری بانوان مهندس استان، استفاده از توانمندی و ظرفیت‌های بانوان مهندس در زمینه‌های مختلف، برگزاری جشنواره‌ها و گردهمایی‌های ملی با حضور خانم‌های مهندس سراسر کشور در قم، انجام برخی از پروژه‌های پژوهشی همانند مطاعات منظر و سیمای شهری قم و..... از جمله مهم‌ترین مطالب ارائه شده در این جلسه بود.

 

کمیسیون بانوان برنامه منسجمی برای اهداف مد نظر خود داشته باشد
کمیسیون بانوان برنامه منسجمی برای اهداف مد نظر خود داشته باشد
کمیسیون بانوان برنامه منسجمی برای اهداف مد نظر خود داشته باشد

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی