دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور 3 هزار و 646 نفر در قم

رئیس سازمان نظام مهندسی قم خبر داد:

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور 3 هزار و 646 نفر در قم

    بروز شده : 30 شهریور 1399    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار

رئیس سازمان نظام مهندسی قم خبر داد:
برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور 3 هزار و  646 نفر در قم
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از برگزاری آزمون ورود  به حرفه مهندسان، کاردان‏های فنی ساختمان و معماران تجربی با حضور 3 هزار و 646 نفر در قم در روزهای پنجشنبه و جمعه 3 و 4 مهرماه خبر داد.

مهندس امین مقومی اظهار داشت: در راستای اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسان برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال بکار مهندسی در رشته‌های عمران، معماری، مکانیک، برق، نقشه‌برداری، شهرسازی و ترافیک همزمان با سراسر کشور در روزهای  پنجشنبه و جمعه 3 و 4 مهرماه در دانشگاه قم برگزار می شود.


رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم با اشاره به تعداد شرکت کنندگان در این آزمون اظهار داشت: در مجموع 3 هزار و 646 نفر در قم در این آزمون ثبت نام کردند که از این تعداد 3هزار و 119 نفر آقا و  527 خانم هستند.


مقومی گفت: كارت ورود به آزمون از روز شنبه 29 شهریورماه بر روي سایت www.inbr.ir   قابل دریافت است و ضروري است هر يك از داوطلبان ابتدا راهنمای شرکت در جلسه آزمون‌ها را مطالعه و سپس با وارد كردن مشخصات خود در سامانه، پرينت كارت شناسایي آزمون خود را تهيه کنند.


وی افزود: برای قبول شدگان در این آزمون پس از تکمیل مدارک مورد نیاز، پروانه اشتغال به کار صادر می شود و این افراد می توانند فعالیت رسمی خود را آغاز کنند.


رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم بیان داشت: آزمون نظارت رشته های معماری و عمران و همچنین آزمون رشته های شهرسازی، نقشه برداری و ترافیک در صبح روز پنجشنبه 3 مهرماه به صورت تستی برگزار می شود.


وی ادامه داد: آزمون اجرای رشته های معماری و عمران و همچنین آزمون نظارت رشته های تاسیسات برقی و مکانیکی ساعت 15 روز پنجشنبه و آزمون محاسبات رشته عمران و طراحی رشته های تاسیسات برقی و مکانیکی نیز در ساعت 8 صبح روز جمعه 4 مهرماه برگزار می شود.


وی همچنین بیان داشت: آزمون کاردان های فنی ساختمان در روز پنجشنبه3 مهرماه و آزمون تعیین صلاحیت حرفه اي معماران تجربی صبح  روز جمعه 4 مهرماه در دانشگاه قم برگزار می شود.


مقومی عنوان کرد: با توجه به شيوع ويروس كرونا و وضعیت قرمز استان قم در این زمینه، رعایت دستورالعمل هاي بهداشتي وزارت بهداشت از جمله زدن ماسک برای حضور در جلسه آزمون الزامی است.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی