دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
تقدیر استاندار قم از ساخت با کیفیت سالن ورزشی شهید سلیمانی و توجه نظام مهندسی به مسئولیت های اجتماعی

تقدیر استاندار قم از ساخت با کیفیت سالن ورزشی شهید سلیمانی و توجه نظام مهندسی به مسئولیت های اجتماعی

    بروز شده : 3 شهریور 1399    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار

دکتر بهرام سرمست استاندار قم نیز در مراسم افتتاح سالن ورزشی سه هزار و 500 نفر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مجموعه فرهنگی ورزشی خانه مهندس اظهار داشت : از تلاش های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم که با احداث این مجموعه ورزشی در راستای افزایش سرانه ورزشی استان به خصوص در منطقه پرتراکم پردیسان گام خوبی برداشتند تقدیر می کنیم و این امر نشان دهنده آن است که این سازمان به عنوان یک تشکل غیرانتفاعی و یک نهاد مدنی به مسئولیت اجتماعی خود توجه داشته و چنین مجموعه ای را احداث کرده است.

سرمست افزود: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در زمان شیوع ویروس کرونا در قم نیز اقدامات خوبی انجام داد و در آن برهه حساس و پراضطراب برای استقرار بیمارستان سیار ارتش تلاش های تحسین برانگیزی صورت داد و  امروز نیز در راستای ارتقاء سلامت مهندسان و اقشار مختلف مردم به عرصه ورزش ورود کرده که این نشان از مسئولیت پذیری اجتماعی مهندسان دارد.

استاندار قم گفت: موضوع مهمی که در احداث این مجموعه ملاک عمل قرار گرفته، ساخت و ساز با کیفیت بوده است که بر همین اساس سازه این سالن ورزشی نیز در سطح کشور مطرح شده و امیدواریم با نقش آفرینی مهندسان شاهد ارتقاء روز افزون کیفیت ساخت و سازها در استان نیز باشیم.
سرمست ابراز داشت: در شرایط فعلی کشور که با انوع فشارهای اقتصادی مواجه هستیم به خصوص در شش ماهه اخیر که با بیماری عالم گیر کرونا درگیر هستیم،  مدیریت کشور تحت فرامین مقام معظم رهبری و سیاست های دولت مبتنی بر آن بوده که در کنار توجه به سلامت مردم به موضوع اقتصاد و امنیت نیز توجه شود.

استاندار قم با بیان اینکه در راستای مقابله با ویروس کرونا اقدامات خوبی در استان صورت گرفت افزود: در طی این مدت با فراز و نشیب های فراوانی مواجه بودیم و خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران در زمینه مدیریت بیماری کرونا امروز به الگوی موفق مدیریتی تبدیل شده و این موضوع در باور جهان نمی گنجد که ایران بتواند همزمان در عرصه سلامت، اقتصاد و امنیت مدیریت خوبی را به نمایش بگذارد.

وی عنوان کرد: بدون رهبری های مقام معظم رهبری و همراهی اقشار مختلف مردم، مدیریت بیماری کرونا امکان پذیر نبود و امروز شاهد وفاق و همدلی خوبی در بین جامعه هستیم و این نشاندهنده آن است که هر چند کرونا تحدید به شمار می رود، اما فرصت هایی نیز با خود به همراه داشته که از جمله مهمترین آنها همدلی مردم و مسئولان بوده است.

سرمست ادامه داد: ملت ایران همواره نشان داده در بحران ها از خدمتگزاران خود حمایت می کنند که باید قدران این مردم عزیز بود.

در این مراسم امیرآبادی نماینده قم و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام ذوالنور نماینده قم و رئیس کمیسیون امنیتی ملی و سیاست خارجی مجلس ، مسئول دفتر دکتر زاکانی نماینده قم در مجلس و رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و  برخی دیگر از مسئولان استان حضور داشتند که علاوه بر افتتاح سالن ورزشی سه هزار و 500 نفری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، زمین چمن مصنوعی این مجموعه نیز به وسعت هزار و 250 مترمربع به بهره برداری رسید.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی