دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
فراخوان اعلام نظر در خصوص برنامه‌ یک ساله‌ آموزش رشته‌ مکانیک

فراخوان اعلام نظر در خصوص برنامه‌ یک ساله‌ آموزش رشته‌ مکانیک

    بروز شده : 20 اردیبهشت 1399    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار, مکانیک

 با توجه به اهمیت آموزش و ارتقاء سطح دانش فنی مهندسین در دو سطحِ دانش‌افزایی و بازآموزی و در راستای هدفمند نمودن آموزش مباحث علمی و حرفه ای و پاسخگویی به نیازهای اعضای محترم، «برنامه‌ یک ساله‌ آموزش رشته‌ مکانیک» با همکاری کمیته‌ مشورتی آموزش تدوین گردیده است.

 این برنامه کلیه‌ فعالیت‌های آموزشی اعم از دوره‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی، بازدیدهای علمی و میزگردهای تخصصی را شامل می‌شود.

در راستای بهبود کیفیت این برنامه و جلب نظر اعضای محترم و افزایش سطح مشارکت، خواهشمند است با مطالعه‌ دقیق این برنامه، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را «ظرف مدت یک هفته» از طریق درج پیام در ذیل همین فراخوان اعلام فرمایید تا در صورت نیاز، اصلاحات لازم صورت پذیرد و این برنامه وارد فاز عملیاتی گردد.

لازم به ذکر است با توجه به شرایط خاص حاکم بر کشور، برنامه‌ریزی‌های لازم صورت پذیرفته است تا آموزش متوقف نگردد و از طریق بسترهای مجازی، دوره‌های با کیفیتی برگزار گردد.


brnamh-hae-amvzshe-mkanek-99.pdf [349.6 کيلوبايت] ( تعداد دانلود: 152)

 

قابل توجه اعضای محترم:

با توجه به اهمیت موضوع آموزش در راستای رسالت و وظیفه‌ی ذاتی سازمان نظام مهندسی و تأکید هیأت مدیره‌ی سازمان مبنی بر هدفمند شدن و برنامه‌ریزی منظم دوره‌های آموزشی و با عنایت به شکل گیری کمیته آموزش و فعالیت کمیته های مشورتی، مقرر گردیده است که در بازه‌ی زمانی مشخص، کمیته‌های مشورتی رشته‌های مختلف، برنامه‌ی آموزشی خود را به هیأت مدیره تقدیم نمایند تا پس از نظرسنجی از اعضاء محترم، جهت اجرا ابلاغ گردد. در همین راستا رشته‌ی عمران و مکانبک برنامه‌ی خود را ارائه نموده است و به مرور زمان، برنامه‌ی سایر رشته‌ها نیز جهت نظرسنجی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی