دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
زیرسیستم گزارش و عملکرد اعضا در نماسان مجدد فعال گردید

پس از اجرای آزمایشی در سال گذشته

زیرسیستم گزارش و عملکرد اعضا در نماسان مجدد فعال گردید

    بروز شده : 21 اردیبهشت 1399    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار


اطلاعیه پیرامون زیرسیستم عملکرد نماسان

با عنایت به اجرای آزمایشی زیرسیستم عملکرد در سال گذشته، با هدف تقویت نظارت عمومی و توسعه شفافیت، زیرسیستم گزارش عملکرد برای اطلاع از گزارش عملکرد به روز به صورت متری آماده گردید. اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از این پس می توانند با مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک نماسان در بخش خدمات، گزارش عملکرد خود و سایر اعضای محترم سازمان را بر اساس به روز رسانی در ساعت 24 هر روز مشاهده نمایند.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤال می توانند از طریق سامانه پاسخگویی به صورت غیرحضوری اقدام نمایند.

 به منظور تحليل مهندسي آمار و عملكردها، بخش نمودار عملكرد با شاخص هاي آماري مانند ميانه، چارک اول و سوم، ميانگین و ... در گروه هاي مختلف ساختماني الف، ب، ج، د پیش بيني شده تا به تحليل مهندسي و كاهش سوالات اعضاي محترم كمك نمايد.

فايل راهنماي مربوط به اين اطلاعات نيز در زيرسيستم درج گرديده است. امكان مشاهده و تغيير پارامترهاي آماري نحوه نمايش براي اعضاي سازمان فراهم گرديده و در اين زيرسيستم، امكان انتخاب پایه ها، رشته ها و صلاحيت هاي مختلف براي مقايسه و ارائه گزارش و نمودار عملكرد وجود دارد.

سامانه پاسخگویی سازمان

در راستای برقراری ارتباط موثر و دوسویه  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم با اعضای محترم و در جهت تحقق شعار سازمان و هیات مدیره پاسخگو، به جهت سهولت در برقراری ارتباط از طریق فضای مجازی به عنوان یکی از سریعترین و به روزترین راه های ارتباطی با مخاطبان؛ کانالی عمومی در این بستر راه اندازی گردیده که اعضای محترم می توانند در صورت داشتن هرگونه پرسش در موضوعات مختلف و مرتبط با سازمان و یا رشته مربوط به خود، این سوالات را به ادمین کانال ارسال نموده تا پس از انجام بررسی های لازم، پاسخ آن در حداقل زمان ممکن به فرد پرسشگر ارائه و در صورت عمومی بودن پرسش برای استفاده سایر اعضای محترم در کانال نیز منتشر شود. اعضای محترم می توانند از طریق شناسه @Nezamqom_Pasokhgoo به عضویت این کانال عمومی در آمده و پرسش های خود را مطرح نمایند. همچنین اعضای محترم می توانند سؤالات خود را در خصوص عملکرد متری درج شده در گزارش عملکرد، فقط از همین طریق ارسال کرده و از مراجعه حضوری به سازمان خودداری نمایند. تلاش خواهد شد تا پاسخ به سؤالات درکوتاه ترین زمان ممکن ارسال گردد. امید است با ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادهای سازنده اعضای محترم، ضمن ارتقای خدمات الکترونیک، شاهد توسعه شفافیت و تقویت نظارت عمومی بیش از پیش بوده و کارآمدی سازمان نیز روز به روز ارتقاء یابد.

در راستای برقراری ارتباط موثر و دوسویه  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم با اعضای محترم و در جهت تحقق شعار سازمان با محوریت هیات مدیره پاسخگو، به جهت سهولت در برقراری ارتباط از طریق فضای مجازی به عنوان یکی از سریعترین و به روزترین راه های ارتباطی با مخاطبان؛ کانالی عمومی در این بستر بوده که قبلاً راه اندازی گردیده است و اعضای محترم می توانند در صورت داشتن هرگونه پرسش در موضوعات مختلف و مرتبط با سازمان و یا رشته مربوط به خود، این سوالات را به ادمین کانال به شناسه @Nezamqom_Pasokhgoo و یا پست الکترونیک به نشانی Pasokhgo@nezamqom.ir  ارسال نموده تا پس از انجام بررسی های لازم، پاسخ در کوتاه ترین زمان ممکن به فرد پرسشگر ارائه و در صورت عمومی بودن پرسش، برای استفاده سایر اعضای محترم در کانال نیز منتشر شود.

اعضای محترم می توانند از طریق لینک https://t.me/nezamqom_pasokhgo  به عضویت این کانال عمومی در آمده و پرسش های خود را مطرح نمایند.

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی