دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
نوبت دهی جهت مراجعه حضوری مراجعین

نوبت دهی جهت مراجعه حضوری مراجعین

    بروز شده : 4 اردیبهشت 1399    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار, اطلاعیه ها

اطلاعیه پیرامون نحوه ارائه خدمات سازمان در ماه مبارک رمضان(غیرحضوری و حضوری)


به اطلاع کلیه مراجعان و اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم می رساند، خدمات این سازمان پس از یک دوره که به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت غیرحضوری ارائه گردید، از روز شنبه 6 اردیبهشت  ماه به صورت حضوری و همزمان غیر حضوری نیز انجام می پذیرد.


ساعات کاری سازمان در ایام ماه مبارک رمضان نیز از  8 و 30 صبح تا 15 می باشد.


به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از ازدحام در سازمان، در راستای حفظ سلامتی مراجعان محترم و کارکنان این سازمان، نوبت دهی به صورت محدود و روزانه صورت می گیرد که  نحوه دریافت نوبت به شرح زیر می باشد:


ارباب رجوع محترم جهت دریافت خدمات از سازمان، می بایست از ساعت 16 روز قبل از مراجعه حضوری تا ساعت 13 همان روز در صورت عدم تکمیل نوبت، برای دریافت نوبت از طریق آدرس اینترنتی به نشانی  http://www.mohandesi.baanobat.ir  اقدام نماید.


 هنگام دریافت نوبت ضروری است کد ملی و شماره موبایل جهت احراز هویت و همچنین اطلاع رسانی زمان مراجعه و دریافت کد رهگیری  وارد شود.


پس از ثبت دریافت نوبت از طریق سامانه، کد رهگیری و ساعت مراجعه به فرد اعلام می گردد که تاکید می گردد حتما راس ساعت اعلامی مراجعه صورت گیرد.


مهندسان عضو سازمان نیز می توانند جهت دریافت خدمات و درخواست های خود به سازمان ترجیحاً از طریق کارتابل مکاتبات الکترونیک اقدام  نمایند و در صورت نیاز به مراجعه حضوری در سازمان از ساعت 15 تا 16 با ارائه کارت عضویت در سازمان حضور یابند.


همچنین طبق روال قبلی امکان مراجعه حضوری نمایندگان دفاتر مهندسی، حقوقی، خدمات آزمایشگاه با ارائه معرفی نامه و کارت شناسایی از ساعت 15 تا 16  امکان پذیر است.

 

امکان خدمات غیرحضوری نیز همچنان فعال می باشد و اعضا و مالکان محترم همچنان می توانند از آن استفاده نمایند.


 

ورود به سامانه نوبت دهی

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی