دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
گزارش و نمودار عملکرد متری اعضای سازمان در 6 ماهه اول سال ۹۸ منتشر شد

گزارش و نمودار عملکرد متری اعضای سازمان در 6 ماهه اول سال ۹۸ منتشر شد

    بروز شده : 2 مهر 1398    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار

پیرو اطلاع‌رسانی های قبلی و اجرای آزمایشی زیرسیستم عملکرد در ابتدای سال جاری، با هدف تقویت نظارت عمومی و توسعه شفافیت، زیر سیستم گزارش عملکرد برای اطلاع از گزارش عملکرد 6 ماهه ابتدای سال ۹۸ به صورت متری آماده گردید.


اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم می توانند با مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک نماسان در بخش خدمات از روز سه شنبه دوم مهرماه به مدت یک هفته این گزارش را مشاهده نمایند.

 

همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤال می توانند از طریق سامانه پاسخگویی به صورت غیرحضوری اقدام نمایند.

 

به منظور تحليل مهندسي آمار و عملكردها، بخش نمودار عملكرد با شاخص هاي آماري مانند ميانه، چارک اول و سوم، ميانگین و ... در گروه هاي مختلف ساختماني الف، ب، ج، د پیش بيني شده تا به تحليل مهندسي و كاهش سوالات اعضاي محترم كمك نمايد.

 

فايل راهنماي مربوط به اين اطلاعات نيز در زيرسيستم درج گرديده است. امكان مشاهده و تغيير پارامترهاي آماري نحوه نمايش براي اعضاي سازمان فراهم گرديده و در اين زيرسيستم، امكان انتخاب پایه ها، رشته ها و صلاحيت هاي مختلف براي مقايسه و ارائه گزارش و نمودار عملكرد وجود دارد.

 

سامانه پاسخگویی سازمان


در راستای برقراری ارتباط موثر و دوسویه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم با اعضای محترم و در جهت تحقق شعار سازمان و هیات مدیره پاسخگو، به جهت سهولت در برقراری ارتباط از طریق فضای مجازی به عنوان یکی از سریعترین و به روزترین راه های ارتباطی با مخاطبان؛ کانالی عمومی در این بستر راه اندازی گردیده که اعضای محترم می توانند در صورت داشتن هرگونه پرسش در موضوعات مختلف و مرتبط با سازمان و یا رشته مربوط به خود، این سوالات را به ادمین کانال ارسال نموده تا پس از انجام بررسی های لازم، پاسخ آن در حداقل زمان ممکن به فرد پرسشگر ارائه و در صورت عمومی بودن پرسش برای استفاده سایر اعضای محترم در کانال نیز منتشر شود.

 

اعضای محترم می توانند از طریق شناسه nezamqom_pasokhgo@ به عضویت این کانال عمومی در آمده و پرسش های خود را مطرح نمایند.

 

همچنين اعضاي محترم مي توانند سؤالات خود را در خصوص عملكرد متري درج شده در گزارش عملكرد، فقط از همين طريق ارسال كرده و از مراجعه حضوري به سازمان خودداري نمايند. تلاش خواهد شد تا پاسخ به سؤالات در كوتاه ترين زمان ممكن ارسال گردد.


اميد است با ارائه نظرات، انتقادات و پيشنهادهاي سازنده اعضاي محترم، ضمن ارتقاء خدمات الكترونيك، شاهد توسعه شفافيت و تقويت نظارت عمومي بيش از پيش بوده و كارآمدي سازمان نيز روز به روز ارتقاء يابد.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی