دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
نحوه خروج و ادامه کار اشخاص مستعفی از دفاتر حقوقی

اطلاعیه مهم

نحوه خروج و ادامه کار اشخاص مستعفی از دفاتر حقوقی

    بروز شده : 16 شهریور 1398    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار

به اطلاع کلیه اعضای دفاتر حقوقی و یا اعضایی که قصد عضویت در دفاتر حقوقی را دارند می رساند؛


به استناد بندهای  ۱۵-۴-۱ و 6-4-1 مبحث دوم مقررات ملی ساختمان، انصراف اعضای حقیقی از ادامه کار با دفتر حقوقی مستلزم جایگزین شدن فردی با صلاحیت و ظرفیت مشابه در دفتر حقوقی است. در این صورت به منظور انصراف از ادامه کار با دفتر حقوقی، شرایط زیر برای تعیین ظرفیت و جایگاه افراد مستعفی ملاک عمل بوده و تعریف می گردد:

 

1. در صورت انصراف عضو حقیقی از ادامه کار با دفتر حقوقی و عدم جایگزینی فردی با همان صلاحیت و ظرفیت در صورت جذب کار و یا درخواست خروج بعد از سه ماهه اول هر سال  سه ماهه اول هر سال به شرط عدم جذب کار از ابتدای سال تا تاریخ درخواست خروج، شخص خارج شده با ظرفیت معادل عضو جدید الورود در سیستم ثبت خواهد شد.

 

2. در صورت انصراف عضو حقیقی از ادامه کار با دفتر حقوقی و عدم جایگزینی فردی با همان صلاحیت و ظرفیت در صورت جذب کار و یا درخواست خروج بعد از سه ماهه اول هر سال، ظرفیت سال خروج عضو حقیقی جهت ادامه کار، مصرف شده تلقی گردیده و در سال بعد نیز مطابق افراد جدید الورود با ایشان برخورد خواهد گردید.

 

3. در صورت انصراف عضو حقیقی از ادامه کار با دفتر حقوقی و جایگزینی فردی با همان صلاحیت و ظرفیت، ظرفیت فرد خارج شده معادل عضو جدیدالورود در همان سال خواهد بود.


 لازم به ذکر است ضوابط اشاره شده از ابتدای مهرماه اجرایی شده و تا آن زمان(پایان شهریور) ادامه کار اشخاص مستعفی، مطابق روال جاری سازمان صورت خواهد پذیرفت.
 

تبصره: خروج افراد بدون جایگزین با همان ظرفیت و صلاحیت صرفا در صورتی امکان پذیر است که پس از خروج افراد مستعفی ، صلاحیت و ظرفیت گروه همچنان باقی بماند.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی