دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
فراخوان کمیته پژوهش در خصوص دریافت ایده های پژوهشی

فراخوان کمیته پژوهش در خصوص دریافت ایده های پژوهشی

    بروز شده : 2 شهریور 1398    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار, کمیته پژوهش

هم گام با آغاز فعالیت مجدد کمیته پژوهش سازمان و نظر به اهمیت جایگاه پژوهش و نقش محوری آن در ارتقاء نقش سازمانی، رفع نیازهای تخصصی گروه های هفتگانه، بهبود عملکرد مهندسان و همچنین فرآیندها و ساختار نظام مهندسی، کمیته پژوهش سازمان از تمامی همکاران بخش های مختلف اداری، اعضای سازمان در گروه های هفت‌گانه مهندسی، کمیته های تخصصی و سایر علاقه مندان عرصه پژوهش دعوت می‌کند ایده های پژوهشی خود را در قالب فرم اعلام نیاز پژوهشی برای بررسی در کمیته ارسال نمایند.


همچنین علاقه مندان می توانند در صورت تمایل به انجام پژوهش (در زمینه ی ایده مورد نظر خود)، شرایط و پیشنهادهای خود را برای بررسی در کمیته اعلام نمایند.


لازم به ذکر است، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از پیشنهادهای مشترک با سازمان های مرتبط، همچنین دانشگاه ها و مراکز پژوهشی استقبال می نماید.


 از پروژه های تحصیلات تکمیلی که منطبق بر نیازهای کاربردی سازمان باشند، بر اساس ضوابط کمیته پژوهش و پس از بررسی و تعیین اولویت ها و طی مراحل تصویب در چارچوب بودجه مصوب سازمان، حمایت مالی انجام می شود. به علاوه ایده های پژوهشی برتر برای حل مشکلات موجود یا بهبود عملکرد، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.


در مورد اعلام نیاز پژوهشی و پیشنهاد طرح پژوهشی موارد ذیل قابل ذکر است:


1-مهمترین نکته در مورد نیاز پژوهشی یا پیشنهادی کاربردی بودن آن در گروه های تخصصی، بهبودعملکرد مهندسان یا نظام مهندسی، ساخت و ساز شهری و .... است.


2-نیازهای پژوهشی و همچنین پیشنهادی می تواند در زمینه های زیر یا موارد مشابه ارائه شوند:


2-1 طراحی، نظارت و اجرا در رشته های تخصصی
2-2  خلاء های قانونی، اشکالات در اجرای قوانین ، نقص در مراجع فنی و ...
2-3 عملکرد اداری نظام مهندسی شامل: فرآیندهای سازمان، ارتباط سازمان با ادارات دیگر و مردم، تسهیل در امور مردم و مهندسان، افزایش درآمد مهندسان، مباحث حقوقی مهندسان، افزایش  رضایت‌مندی مردم و مهندسان از سازمان


3- از علاقه مندان درخواست می شود فرم اعلام نیاز پژوهشی و پیشنهادی (در قالب فایل PDF) و یا هرگونه پیشنهاد و پرسشی با درج زمینه پژوهشی مورد نظر در موضوع ایمیل ارسالی ( به عنوان مثال تخصصی- عمران یا عمومی- مباحث حقوقی مهندسان) را حداکثر تا تاریخ 10 مهرماه از طریق آدرس ایمیل research.nezamqom@gmail.com کمیته پژوهش ارسال نموده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 32922350-025 آقای میرزایی تماس حاصل نمایند.


4-علاقمندان می‌توانند جهت مشاهده اعضای جدید کمیته پژوهش، اخبار، فایل های مورد نیاز و روش های تماس با کمیته، از لینک کمیته پژوهش در سایت سازمان استفاده نمایند.

 

دریافت فرم نیاز سنجی

 

 

فرم طرح پیشنهادی پژوهش

 

 

 

 نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی