دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
اجرای طرح پایش سلامت اعضاء سازمان آغاز شد

برای پنجمین سال متوالی:

اجرای طرح پایش سلامت اعضاء سازمان آغاز شد

    بروز شده : 6 بهمن 1397    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار, واحد رفاه و ورزش

طی تفاهم نامه ای که فی مابین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و درمانگاه دارالشفاء حضرت مهدی (عج) مسجد مقدس جمکران منعقد شد اعضای سازمان می توانند برای شرکت  در طرح پایش سلامت اقدام  نمایند.


بر اساس این تفاهم نامه مبلغ هزینه آزمایشات و معاینات مورد توافق طرفین به ازاء هر نفر با دفترچه 1/023/800 ریال و بدون دفترچه 1/102/754 ریال می باشدکه 50 درصد مبلغ توسط خود عضو در زمان مراجعه پرداخت می گردد و 50 درصد الباقی توسط سازمان پرداخت می شود.چنانچه تعدادی از اعضاء سازمان مایل باشند برای افراد تحت تکفل خود از طرح استفاده نمایند،می بایست کل مبلغ(100 درصد هزینه) افراد تحت تکفل را شخصاً به صورت نقد در زمان مراجعه به درمانگاه بر اساس هرفرد با دفترچه   1/023/800  ریال و بدون دفترچه1/102/754  ریال پرداخت نمایند.


انجام معاینات و آزمایشات ذیل جهت اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در این طرح به شرح ذیل میشود.

 

پزشک عمومی 

بینایی سنجی- شنوایی سنجی - نوار قلب

پذیرش -  خونگیری قند خون

کلسترول - تری گلیسرید - کراتینین

HDLAST -  - ALT

ALK-P -  CBC

اوره -   U/A


 

 

 


هزینه های درمان تخصصی و فوق تخصصی اعضاء و افراد تحت تکفل به صورت 100 درصدی به عهده عضو می باشد که شامل:

1- رادیالوژی 2- سونوگرافی 3- اکوکاردیوگرافی 4- خدمات آزمایشگاهی 5- تست ورزش 6- نوار مغز

 7- تزریقات پانسمان 8- خدمات داروخانه ای 9- ارائه خدمات دندانپزشکی 10- ارائه خدمات درمان عمومی


ارائه درمان تخصصی و فوق تخصصی :

در صورت لزوم مراجعه اعضاء سازمان نظام مهندسی ساختمان قم به پزشکان متخصص و فوق تخصص حاضر در درمانگاه دارالشفاء، به صورت نوبت گیر توسط خود آن مرکز انجام و به فرد اعلام می گردد که تمامی هزینه های درمان تخصصی و فوق تخصصی به صورت 100 درصدی برای اعضاء و افراد تحت تکفل به عهده اعضا, سازمان می باشد.


 با عنایت به محدودیت ظرفیت مراجعه کنندگان به درمانگاه، اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم می توانند از تاریخ 6  بهمن ماه از ساعت 21 لغایت 12 بهمن ماه از طریق کارتابل مهندسی قسمت خدمات رفاهی با تکمیل ثبت نام جهت دریافت خدمات پایش سلامت ثبت نام بعمل آورند که زمان مراجعه نیز به ترتیب ثبت نام شدگان از سوی درمانگاه دارالشفاء حضرت مهدی(عج) مسجد مقدس جمکران اعلام می گردد.


نکته: به دلیل محدودیت در سامانه ، ثبت نام از طریق کارتابل فقط جهت نام نویسی اعضاء سازمان می باشد و واحد رفاه و ورزش پس از ثبت نام ضمن تماس اطلاعات همراهان افراد متقاضی را اخذ و به درمانگاه اعلام می نمایند.


نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی