دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور 2257 نفر در قم

رئیس سازمان نظام مهندسی قم خبر داد:

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور 2257 نفر در قم

    بروز شده : 7 بهمن 1397    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار


رئیس سازمان نظام مهندسی قم خبر داد:
برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور  2 هزار و 257 نفر در قم

 

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور  2 هزار و 257 نفر در قم در روزهای  پنجشنبه و جمعه 11 و 12 بهمن ماه خبر داد.


امین مقومی ، اظهار داشت: در راستای اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ، آزمون ورود به حرفه مهندسان برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال بکار مهندسی در رشته‌های عمران ، معماری ، مکانیک ، برق ، نقشه‌برداری ، شهرسازی و ترافیک همزمان با سراسر کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه 11و 12 بهمن ماه در دانشگاه قم برگزار می شود.


 وی با اشاره به تعداد شرکت کنندگان در این آزمون اظهار داشت: در مجموع 2 هزار و 257 نفر در قم در این آزمون ثبت نام کردند که از این تعداد هزارو 972 نفر آقا و 285 نفر خانم هستند.


رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم افزود: برای قبول شدگان در این آزمون پس از تکمیل مدارک مورد نیاز ، پروانه اشتغال به کار صادر می شود و این افراد می توانند فعالیت رسمی خود را آغاز کنند.


مقومی گفت: در رشته عمران ، معماری ، مکانیک و برق دو آزمون محاسبه و نظارت برگزار می شود و نحوه برگزاری آزمون در رشته معماری نیز به صورت تستی و تشریحی است و علاوه بر آن در رشته های عمران و معماری آزمون اجرا نیز برگزار می شود.

 

وی ادامه داد: آزمون اجرا و نظارت در رشته های عمران  و معماری و آزمون رشته های برق ، مکانیک ، نقشه برداری ، شهرسازی و ترافیک در دو نوبت صبح و عصر در روز پنج شنبه 11بهمن ماه هفته جاری برگزار می شود.


 مقومی افزود: آزمون طراحی معماری ، مکانیک و برق  و آزمون محاسبات عمران  نیز در  روز جمعه 12 بهمن ماه همزمان با سراسر کشور در دانشگاه قم برگزار  می شود.


رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم گفت: داوطلبان شركت در آزمون ورود به حرفه مهندسان می توانند كارت ورود به جلسه را با مراجعه  به سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان به  نشاني اينترنتي www.inbr.ir  دریافت کنند.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی