دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
بیانیه سازمان نظام مهندسی قم در محکومیت هتک حرمت صحابی پیامبر(ص)

بیانیه سازمان نظام مهندسی قم در محکومیت هتک حرمت صحابی پیامبر(ص)

    بروز شده : 18 اردیبهشت 1392    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار, اطلاعیه ها
بیانیه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در محکومیت هتک حرمت صحابی پیامبر(ص)
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم ، با صدور بیانیه ای اقدام وقیحانه گروه های تروریستی سوریه در هتک حرمت و نبش قبر جناب حجر بن عدی، صحابی بزرگوار پیامبر اسلام (ص) را محکوم کرد.
اقدام شنیع و هتاکانه تخریب ضریح و نبش قبر جناب حجربن عدی ، صحابی بزرگوار رسول الله (ص) و از یاران با وفای امیرالمومنین علی (ع) توسط گروه‌های تکفیری و تروریستی حاضر در سوریه نه تنها در منطق امت اسلامی ، بلکه از سوی هر انسان آزاده ای در جهان محکوم است.
در پشت پرده این اقدام وقیحانه دست دشمنان قسم خورده اسلام ناب محمدی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و رژیم اشغالگر قدس به روشنی هویدا است و نشاندهنده اوج خشم آنان از بیداری اسلامی کشورهای منطقه است که با الهام گرفتن از انقلاب اسلامی ایران به دنبال برپایی حکومتی مبتنی بر احکام اسلامی هستند.
جامعه بزرگ مهندسین استان قم با محکوم کردن حوادث تلخ و غم‌انگيز هتک حرمت صحابی بزرگوار پیامبر(ص) و نيز به آتش كشيده شدن آرامگاه حضرت جعفر بن ابيطالب (ملقب به جعفرطيار ) توسط سلفي هاي وهابي تندرو هم پای اقشار مختلف مردم شریف ایران اسلامی و شهر مقدس قم در روز جمعه در تظاهرات اعتراض آمیز عليه هتك حرمت به مقدسات ديني حضور یافته و انزجار خود را اعلام خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی