دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
نباید اجازه فعالیت به سازندگان ساختمان بدون صلاحیت داد

نباید اجازه فعالیت به سازندگان ساختمان بدون صلاحیت داد

    بروز شده : 6 آذر 1397    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار

نباید اجازه فعالیت به سازندگان ساختمان بدون مجوز داد


اسلامی وزیر راه و شهرسازی در اولین برنامه تلویزیونی پس از عهده دار شدن وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: باید بر روی کیفیت و استاندار مصالح ساختمانی تاکید داشته باشیم  ؛ چرا که این امر در نهایت موجب افزایش کیفیت ساختمان می شود.


وی بیان داشت: ما آیین نامه کنترل ساختمان و نظام مهندسی ساختمان داریم و دستگاه های مرتبط باید رسالت نظارتی خود را در ساخت و سازها انجام دهند.


اسلامی ادامه داد: کسانی که در عرصه ساخت وساز می خواهند فعالیت کنند باید دارای صلاحیت و پروانه باشند و سازندگان بدون مجوز را نباید اجازه دارد وارد این عرصه شوند.


وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: اگر مصالح ما دارای کیفیت لازم باشد و مقررات ملی ساختمان نیز  به درستی و کامل رعایت شود در این صورت ساختمانی با کیفیت مطلوب خواهیم داشت.


اسلامی گفت: ساختمان هایی که  در مناطق زلزله زده کرمانشاه بازسازی شد در زلزله  روزهای اخیر آسیب جدی ندیدند چرا که نقشه های آن از سوی بنیاد مسکن تهیه شده و کیفیت مصالح نیزمناسب بود و از طرفی  گروه های مهندسی  ، متعهدانه دراین عرصه وارد میدان شدند و نظارت دقیقی بر روند اجرا داشتند.


وی تاکید کرد: نظارت های ما باید دقیق و معنا دار بوده  و صوری نباشد و این کار از مهندسان سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان می بایست دنبال شود.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی