دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
یازدهمین کنگره ملّی مهندسی عمران

یازدهمین کنگره ملّی مهندسی عمران

    بروز شده : 12 آبان 1397    تعداد نظرات :0    دسته: همایش ها و نشست ها

بخش مهندسی راه، ساختمان و محیط زیست دانشکده مهندسی دانشگاه شیراز مفتخر است یازدهمین کنگره ملّی مهندسی عمران را در تاریخ های 10 و 11 اردیبهشت ماه 1398 در دانشکده مهندسی دانشگاه شیراز برگزار نماید.

 

این کنگره که بزرگترین رویـداد علمی سالانـه مهندسی عمران در سطح کشور می بـاشد، در ادامه مجموعه کنگره هـای مـلّی و بین المللی است که تحت نظارت و راهبرد هیأت امناءِ متشکل از نمایندگان شانزده دانشگاه و پژوهشگاه تراز اوّل کشور به صورت سالیانه برگزار می شود تا امکان ارائه آخرین دستاوردهای علمی و فناورانه متخصصین دانشگاهی و اصحاب صنعت ساخت و ساز (شامل مشاوران، پیمانکاران و دیگر عوامل ارائه کننده خدمات مهندسی) به شرکت کنندگان در کنگره از یک سو، و تعامل و تبادل اطلاعات بین مجموعه های دانشگاهی و دست اندرکاران این صنعت، از سوی دیگر، فراهم آید.

 


محورهای کنگره

    ژئوتکنیک
    محیط زیست
    سـازه و زلـزلـه
    مدیریت منابع آب
    ژئودزی و ژئوماتیک
    معــماری و شــهرســازی
    سازه های هیدرولیکی و دریائی
    پـدافـند غـیرعامل و مدیریت بحران
    آمــوزش مهـندسی و اخــلاق مهـندسی
    مصالح، فنــاوری ســاخت و مـدیـریت پروژه
    برنامه ریزی حمل و نقل و مهندسی راه و ترابری


موضوع محوری کنگره

با توجه به لزوم پایش، ارزیابی، احیاء و بازسازی تعداد متنابهی از ساختمان ها و زیر ساخت های کشور شامل راه ها، پل‌ها، خطوط انتقال آب، فاضلاب، گاز و نیرو و نیز سازه‌های هیدرولیکی، دریایی و تاریخی، موضوع محوری کنگره "نگهداری، مرمت و بازسازی و بهسازی ساخته های عمرانی" انتخاب شده است. امید می رود با تعامل، همکاری، تبادل اطلاعـات، و بهره‌مندی از نظرات کارشناسان دانشگاهی و صاحبنظران صنعت ساخت و ساز در زمینه‎های مذکور، اقدام های عملی برنامه ریزی و محقق شود.

 

جزییات در سایت http://www.11-ncce.ir/

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی