دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
تقدیر هیئت مدیره سازمان از مشارکت اعضا در انتخابات

با صدور پیامی صورت گرفت/

تقدیر هیئت مدیره سازمان از مشارکت اعضا در انتخابات

    بروز شده : 14 مهر 1397    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار

بسمه تعالی

هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از مشارکت و حضور مسئولیت مدارانه اعضای محترم در هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان که در روز پنجشنبه 12 مهرماه سال جاری برگزار شد، صمیمانه قدردانی می نماید.


همچنین از تمامی داوطلبان محترم و حامیان آنان که در روزهای منتهی به انتخابات تلاش نمودند تا با ارائه برنامه، راهکارها، پیشنهادها و نیز نقد عملکردها، فضای شفاف تری را برای انتخاب آگاهانه اعضا و بستر لازم برای مشارکت حداکثری فراهم نمایند، سپاسگزاری و ضمن تبریک به منتخبین محترم دوره هشتم، برای ایشان آرزوی موفقیت می نماید.


بی شک آنچه که امروز سازمان نظام مهندسی ساختمان پس از دو دهه فعالیت بیش از هر زمان دیگری بدان نیازمند است؛ حفظ وحدت و همدلی مهندسان و تلاش برای رفع مشکلات و ارائه خدمات مطلوب تر به ملت شریف ایران اسلامی است که امیدواریم جامعه مهندسی کشور و استان قم در انجام رسالت خود سربلند باشند.


هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در پایان از تمامی مسئولان و عوامل برپایی انتخابات در هیئت های اجرایی و نظارت که موجبات برگزاری انتخاباتی سالم و به دور ازهر گونه حاشیه را فراهم آوردند؛ تقدیر نموده و توفیق روز افزون تمامی مهندسان در کلیه امور زندگی و خدمت به ملت شریف ایران را از خداوند منان مسئلت می نماید.

اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی