دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
پیام تبریک ریاست سازمان به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک ریاست سازمان به مناسبت روز خبرنگار

    بروز شده : 17 مرداد 1397    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار

پیام تبریک رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار

متن پیام مهندس امین مقومی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم به شرح ذیل است.

بسمه تعالی
روز هفدهم مرداد ماه ، سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان که به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است را گرامی می داریم.


رسانه ها در شرايط كنوني  يكي از مهمترين  دستاوردهاي  پيشرفت  بشري  و  يكي  از با ارزش ترين  وسيله آگاهي رساني همگاني هستند كه به دليل جايگاه و اهميت كليدي  خود  ،  نقش  موثری  در  فرهنگ  سازی حوزه های مختلف از جمله مسائل اجتماعی بر عهده دارند .


بی شک رسالت خبرنگاران در انعکاس رویدادها و اطلاع رسانی از وقایع  در راستای آگاه سازی جامعه ، پیشبرد اهداف و از میان برداشت مشکلات و نارسایی ها بسیار حایز اهمیت  و تعیین کننده است .


اینجانب به نمایندگی از هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان قم و جامعه مهندسی استان ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی خبرنگاران ، عکاسان و کلیه عوامل دخیل در امر اطلاع رسانی در استان قم ،  روز خبرنگار را تبریک عرض نموده  ؛ توفیقات آنان را در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عجل الله تعالي فرجه الشريف)  و کریمه اهل بیت ( علیهم السلام )  از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم. 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی