دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
تقدیر استاندار از سازمان در ستاد بازآفرینی شهری پایدار قم

تقدیر استاندار از سازمان در ستاد بازآفرینی شهری پایدار قم

    بروز شده : 28 تیر 1397    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار

استاندار قم از حضور سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در ستاد بازآفرینی شهری پایدار  در راستای کسب رتبه الف این ستاد در کشور با اهداء لوح سپاسی تقدیر کرد.سید مهدی صادقی استاندار قم با اهدا لوح سپاس به مهندس مقومی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از تلاش های صورت گرفته این سازمان در ستاد بازآفرینی شهری پایدار استان تقدیر کرد.

متن لوح تقدیر استاندار قم به شرح ذیل می باشد.

توسعه و پیشرفت ایران اسلامی مرهون تلاش مدیران دلسوز و انسانهای متعهد است که در مسیر آبادانی و ارائه خدمات بهینه به مردم عزمی راسخ دارند و از هیچ کوششی مضایقه نمی نمایند .


تعامل سازنده مجموعه دستگاه‌های عضو ستاد بازآفرینی شهری پایدار در استان به اجرای پروژه‌های متعدد در محلات هدف و ساماندهی محورهای تاریخی_فرهنگی شهر قم و نیز کسب رتبه" الف" در تحقق برنامه‌های بازآفرینی شهری محدوده ها و محله های هدف احیا و بهسازی شهری در بین استان‌های کشور گردید؛ مرهون همکاری بی شائبه و تلاش بی دریغ شما می‌باشد .


بدین وسیله از اهتمام و هماهنگی صورت گرفته و نقشی که در مسیر تعالی حیات شهری در محلات ناکارآمد شهر داشته اید، به مصداق حدیث شریف" من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" کمال سپاسگزاری به عمل می آید و دوام توفیق جنابعالی را در ارائه خدمات و ارتقای زیرساخت های شهری به زائران و مجاوران کریمه اهل بیت (س) از ایزد منان خواستارم.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی