دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
معرفی اعضای هیات اجرایی و نظارت انتخابات هیات مدیره سازمان

معرفی اعضای هیات اجرایی و نظارت انتخابات هیات مدیره سازمان

    بروز شده : 9 تیر 1397    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار, انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره

اطلاعیه اداره کل راه و شهرسازي استان قم به شرح ذیل می باشد.

 


قابل توجه اعضاء محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در اجراي قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آئین نامه اجرایی آن، هشتمین دوره انتخابات اعضاي هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در سال جاري برگزار خواهد شد و لذا ترتیبات مربوط در زمان قانونی آغاز شده است.


از آنجا که در این راستا آگاهی اعضاي محترم سازمان از روند برگزاري انتخابات بر اساس موازین قانونی آن در جهت ایجاد اطمینان بیشتر و آمادگی لازم براي شرکت گسترده در انتخابات مفید خواهد بود، لذا موارد مربوط را به شرح زیر به اطلاع کلیه اعضاي محترم سازمان استان می رساند:


1. در اجرائی ماده 62 آئین نامه، هیات اجرائی انتخابات هیات مدیره سازمان استان بشرح زیر انتخاب شده اند:
آقایان/خانم ها محمد رضا معرفت(رئیس)سید ضیاءالدین ضیائی(نائب رئیس)سیده شبنم فاطمی، حسین رادمهر،مجتبی
دلاوري پاریزي


2. به موجب ماده 62 آئین نامه((وزارت راه و شهرسازي)) دستگاه نظارت می باشد و دستگاه نظارت استان در اداره کل راه و شهرسازي تشکیل شده است و آقایان/ خانم ها حسن صبوري(رئیس)داود طلوعی، کریم دلفانی ،اسمعیل اسدي و محسن صابري مقدم به عنوان اعضاي دستگاه نظارت استان تعیین و معرفی شده اند.


3. اعلام شرایط عضویت در هیات مدیره،تعیین مهلت قبول تقاضاي نامزدي، تعیین زمان برگزاري انتخابات و سایر مسائل مربوطه متعاقبا از طریق اطلاعیه هاي ((هیات اجرایی انتخابات)) اعلام خواهد شد.


در خاتمه امید است که کلیه اعضاي محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با شرکت فعال و گسترده و با رعایت کامل اخلاق حرفه اي در انتخابات، وظیفه سازمانی و رسالت حرفه اي خود را به انجام می رسانند.


اداره کل راه و شهرسازي استان قم

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی