دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
امکان ویرایش و ثبت کاربرگ همکاری در بخش نظارت از 1 تا 7 تیرماه

امکان ویرایش و ثبت کاربرگ همکاری در بخش نظارت از 1 تا 7 تیرماه

    بروز شده : 1 تیر 1397    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخباربه اطلاع  اعضای دارای صلاحیت نظارت می رساند نظر به درخواست های مکرر اعضا مبنی بر ثبت و ویرایش کاربرگ نظارت سال 97 ،  بر اساس مصوبه هیات مدیره سازمان ، اعضای محترم می توانند برای آخرین بار  از تاریخ 1 تیرماه  تا ساعت 24 روز 7 تیر ماه جهت ویرایش و یا ثبت کاربرگ همکاری خود در بخش نظارت با مراجعه به سایت سازمان ( سامانه خدمات الکترونیکی نماسان) اقدام نمایند.

 

کاربرگ های ویرایش شده ازتاریخ 1 تا 7 تیرماه از 8 تیر اعمال و درخصوص معرفی ناظر ملاک عمل می باشد. درخواست های بعد از این تاریخ بابت ثبت یا اصلاح رسیدگی نخواهد شد.


آن دسته از اعضای دارای صلاحیت نظارت نیز که تاکنون موفق به ثبت و تکمیل کاربرگ همکاری خود در بخش نظارت نشده اند می توانند تا 7 تیرماه در سایت سازمان اقدام نمایند.


مهندسان ناظر توجه نمایند ؛  به منظور جلوگیری از سرگردانی ارباب رجوع، در صورت اعلام انصراف و عدم پذیرش گروه های ساختمانی انتخابی بر اساس آنچه که در کاربرگ نظارت ثبت نموده اند، مطابق مصوبات هیات مدیره برخوردوجریمه قانونی اعمال خواهد شد.

 

برخی دلایل عدم امکان ثبت و یا ویرایش کاربرگ نظارت پس از زمان تعیین شده به شرح ذیل می باشد.

1)رعایت حقوق اعضایی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدام نمودند

2) جلوگیری از تغییر اولویت اعضای ثبت نام کننده در زمان تعیین شده

3) جلوگیری از ایجاد نارضایتی مراجعین جهت دریافت خدمات نظارت اعضا

 

 به منظور تصمیم گیری بهتر و جلوگیری از درخواست مجدد اصلاح، توصیه می گردد به آمار کارهای ورودی به سازمان در سال گذشته در کارتابل الکترونیک اعضای سازمان در بخش نماسان توجه شود.

 

نام کاربری جهت ورود به سامانه و ثبت کاربرگ کد عضویت اعضا به صورت کامل می باشد.

 

نمایش  فیلم آموزشی فرآیند ثبت نام

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی