دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
بیانیه نظام مهندسی قم به مناسبت راهپیمایی روز قدس

بیانیه نظام مهندسی قم به مناسبت راهپیمایی روز قدس

    بروز شده : 16 خرداد 1397    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار
متن بیانیه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم به مناسبت روز قدس به شرح ذیل است.
بسم الله الرحمن الرحیم 
سبحان الذی اسری بعبده لیلا من المسجد الحرام الی المسجد الاقصی الذی بارکنا حوله لنریه من آیاتنا انه هو السمیع البصیر. (سوره اسرا آیه ۱)
با ابتکار  معجزه گون و دوراندیشانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ره  آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نامگذاری گردید تا آزادی قدس شریف ، رهایی مردم مظلوم فلسطین و تلاش برای زوال و نابودی قطعی رژیم صهیونیستی و محو غده سرطانی منطقه همچنان اولویت نخست جهان اسلام باشد.
اکنون ۳۹ سال از آن فرمان تاریخی امام راحل می گذرد و آرمان قدس شریف فراتر از مرزهای جهان اسلام ، جغرافیای تحت سلطه قدرت های مستکبر را نیز تحت تاثیر قرار داده که برپایی راهپیمایی روز قدس در اقسا نقاط جهان در حقیقت نماد بارزی از حمایت ملت ها از مردم مظلوم فلسطین بوده و هر اقدامی که امت اسلامی را از موضوع فلسطین منحرف سازد محکوم است و مسلمین جهان نباید در حمایت از انتفاضه فلسطین و مقاومت اسلامی از هر کوششی دریغ کنند.
فتنه انتقال پایتخت رژیم اشغالگر و کودک کش صهیونیستی به قدس شریف ،  یهودی‌سازی سرزمین‌های اشغالی و تلاش برای نابودی هویت ملی و تاریخی فلسطین به شدت محکوم است  و امت اسلام ، سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی و منطقه‌ای می‌ بایست با اتخاذ مواضع قطعی و عملی مانع تداوم این توطئه خطرناک شوند.
خانواده بزرگ سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم ، ضمن گراميداشت ياد و خاطره بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران با تاسي از رهنمودهاي مقام معظم رهبري با اعتقاد كامل به حقانيت ملت مظلوم فلسطين در روز جمعه ۱۸ خردادماه همدوش و همنوا با اقشار مختلف مردم روزه دار شهر مقدس قم و ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس شرکت نموده و نفرت خود را از آمریکا ، رژیم صهیونیستی  و سر سپردگان آن ها اعلام می دارد.
نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی