دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
راه اندازی کارتابل مکاتبات الکترونیکی اعضا و انتشار گزارش عملکردمالی96 در کارتابل الکترونیکی

برای نخستین بار صورت می گیرد/

راه اندازی کارتابل مکاتبات الکترونیکی اعضا و انتشار گزارش عملکردمالی96 در کارتابل الکترونیکی

    بروز شده : 8 خرداد 1397    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار, اطلاعیه ها

به اطلاع مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم می رساند، برای نخستین بار کارتابل الکترونیکی اعضا راه اندازی شد که اعضای دارای پروانه اشتغال تا پایان سال 96  می توانند عملکرد مالی سال 96 خود را در کارتابل الکترونیکی مشاهده نمایند.

 

اعضای محترم سازمان می توانند جهت بررسی عملکرد مالی سال 96  به کارتابل  الکترونیکی خود مراجعه نموده ؛ ضمن بررسی در صورت بروز مغایرت احتمالی و درخواست اصلاح از طریق همین سامانه از زیر سیستم مکاتبات و ارسال درخواست الکترونیکی ، فرم درخواست اصلاح مغایرت مورد نظر را به سازمان ارسال نمایید که پس از دریافت و بررسی  درخواست توسط کارشناسان سازمان نتیجه بررسی و اصلاح مغایرت به کارتابل عضو درخواست کننده ارسال خواهد شد و نیازی به مراجعه حضوری به سازمان نمی باشد.


گفتنی است به زودی کلیه مکاتبات اعضای محترم با سازمان از طریق کارتابل الکترونیکی امکان پذیر خواهد بود و کارشناسان سازمان در اسرع وقت از همین طریق به نامه ها و درخواست های اعضای محترم پاسخ خواهد داد.


آموزش ارسال درخواست الکترونیکی از کارتابل اعضا در لینک زیر قابل مشاهده می باشد.


دریافت فیلم آموزشی


یادآور می گردد ، طبق سنوات گذشته خدمات ثبت الکترونیکی اظهارنامه های مالیاتی عملکرد مالی سال 96 نیز در سال جاری  توسط سازمان صورت خواهد پذیرفت که نحوه و زمان آن به اطلاع اعضای محترم می رسد.


نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی