دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
انتشار پیش نویس غیر قابل استناد ویرایش پنجم مبحث نهم مقررات ملی ساختمان (طرح و اجرای ساختمان‌های بتن آرمه) برای نظرخواهی

انتشار پیش نویس غیر قابل استناد ویرایش پنجم مبحث نهم مقررات ملی ساختمان (طرح و اجرای ساختمان‌های بتن آرمه) برای نظرخواهی

    بروز شده : 14 فروردین 1397    تعداد نظرات :0    دسته: بخشنامه ها و ابلاغیه ها, گروه نظارت

 

 

با توجه به اهمیت و نقش مقررات و آئین نامه های ملی در افزایش ایمنی و بهبود عملکرد سازه ها، به روز رسانی و تطابق با آخرین دستاوردهای علمی فنی و همچنین سازگاری با شرایط فنی، اجرائی و اقتصادی هر کشور از مهمترین اهداف سازمانها و ارگان های مجری تدوین مقررات و آئین نامه ها می باشد.

 

به طور کلی، ضابطه طراحی و اجرای ساختمانها و سازه های بتنی در کشور، مبحث نهم مقررات ملی ساختمان یا آئین نامه بتن ایران (آبا) می باشد.


پس از سه سال تلاش و کار مستمر کارگروه های تخصصی و برگزاری قریب به 2500 ساعت نفر – ساعت جلسات کمیته های هماهنگی، پیش نویس مشترک مبحث 9 مقررات ملی ساختمان و جلد دوم آئین نامه بتن ایران، تحت عنوان تحلیل و طراحی سازه های بتنی، بر اساس نظرات خبرگان جامعه مهندسی کشور (هم اندیشی 15 بهمن 1393) و تجربه و دانش محققین عضو کمیته بازنگری، آماده ارایه جهت نظر خواهی و دریافت بازخورد جامعه مهندسی می باشد.


لذا از همه اساتید، مهندسین و متخصصین مرتبط، درخواست می گردد، نظرات ارزشمند خود را حداکثر تا تاریخ 31/2/1397 ارسال نمایند.. 

دریافت پیش‌نویس ویرایش پنجم مبحث نهم مقررات ملی ساختمان

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی