دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
بیانیه نظام مهندسی قم به مناسبت 22 بهمن

آمادگی مهندسان قمی برای حضور باشکوه در راهپیمایی

بیانیه نظام مهندسی قم به مناسبت 22 بهمن

    بروز شده : 21 بهمن 1396    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم با صدور بیانیه‌ای آمادگی جامعه مهندسی استان برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را اعلام و اقشار مختلف مردم قم را به شرکت هر چه با شکوه‌تر در این مراسم دعوت کرد که متن آن به شرح ذیل است.

بسمه تعالی
انقلاب اسلامی ایران در ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۵۷با رهبری های بی بدیل حضرت امام خمینی(ره)  و مجاهدت و همراهی های ملت همیشه درصحنه و انقلابی ایران توانست حکومت منحوس ستمشاهی را برچیند و پرچم دین ، ارزش های اسلامی ، آزادی و استقلال را به اهتزار درآورد.
امروز نظام جمهوری اسلامی ایران با جانفشانی های شهدای انقلاب ، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم ، رزمندگان و ایثارگران توانسته همچنان مسیر عزت و سربلندی خود را دنبال کند و در طول این سالها  توانسته با یاری پروردگار و ایستادگی در طریق حق  ؛ از سد انواع توطئه های دشمنان قسم خورده خود ، در ابعاد نظامی ، اقتصادی و فرهنگی عبور و نقشه های شوم آنان را نقش بر آب کند.
راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از آن جهت از اهمیت بسزایی برخوردار است که در ماه های گذشته شاهد ایجاد ناآرامی ها و تحرکاتی از سوی جریان های  ضدانقلاب و خائن با حمایت های آمریکا ،رژیم صهیونیستی و برخی از کشورهای مرتجع منطقه بودیم و حضور گسترده و یکپارچه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن  می تواند پیام دیگری به جهانیان مخابره کند که ملت بزرگ ایران اسلامی پس از گذشت  ۳۹ سال از آغاز انقلاب خود همچنان وفادارانه پای ارزش های انقلاب و خون های شهدای گرانقدر ایستاده اند و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب ، کشور را تا رسیدن به قله های موفقیت همراهی می کنند.
جامعه بزرگ مهندسی استان قم نیز همگام و دوشادوش اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت و با نمایش عظمت ، اقتدار و صلابت خود با آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری تجدید بیعت می کند.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی