دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
اولین جلسه پرسش و پاسخ عمومی در خصوص آیین نامه کنترل ساختمان برگزار خواهد شد

با حضور مدیران وزارت راه و شهرسازی در استان قم:

اولین جلسه پرسش و پاسخ عمومی در خصوص آیین نامه کنترل ساختمان برگزار خواهد شد

    بروز شده : 8 بهمن 1396    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار

پیرو پیشنهاد سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم  در اختتامیه همایش اخلاق مهندسی در صنعت ساختمان مبنی بر آمادگی استان جهت برگزاری جلسه پرسش و پاسخ در خصوص پیش نویس لایحه اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آیین نامه کنترل ساختمان با حضور اعضای سازمان و موافقت معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با پیشنهاد مطرح شده، مکاتبه و پیگیری لازم در این زمینه انجام پذیرفت و پس از هماهنگی های انجام شده، اولین جلسه پرسش و پاسخ عمومی با حضور اعضای سازمان با موضوع پیش نویس آیین نامه کنترل ساختمان با حضور مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی روز یکشنبه 15 بهمن ماه 96 در دوبخش ارائه گزارش آسیب شناسی وزارت و طرح پیشنهادی و پرسش و پاسخ برگزار خواهد شد.

 

از این رو، با توجه به فرصت محدود زمان جلسه و ذکر این نکته که به نحوی برنامه ریزی گردیده تا حداقل 4 ساعت زمان مفید برنامه درنظر گرفته شود؛ اعضای محترم که علاقمند به شرکت در این برنامه می باشند، می توانند تا ساعت 23 دوشنبه 9 بهمن با ارسال عدد 15 به همراه نام و نام خانوادگی، به سامانه پیامک سازمان، شماره 3000722711  جهت حضور در جلسه ثبت نام نمایند. بدیهی است پس از ثبت نام و تعیین محل قطعی برگزاری بر اساس تعداد ثبت نام کنندگان، در خصوص جزئیات برنامه اطلاع رسانی خواهد شد.

 

همچنین به منظور استفاده مناسب از فرصت فراهم آمده و افزایش بهره وری جلسه پرسش و پاسخ و به منظور دسته بندی سوالات مورد نظر، اعضای محترم می توانند سوالات خود را در ذیل همین مطلب درج تا پس از جمع بندی، به نحو مناسب در جلسه مطرح و پاسخ توسط مسئولان وزارت راه و شهرسازی ارائه گردد. ارسال سوالات به منزله عدم امکان طرح سوال شفاهی نبوده و نحوه ثبت نام بابت طرح سوالات شفاهی پس از تعیین آمار و مکان برگزاری جلسه اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

براي دريافت  متن کامل پیش نویس آیین نامه کنترل ساختمان اینجا را کلیک کنید

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی