دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
فراخوان انتخاب نام برای مجموعه فرهنگی ورزشی سازمان

فراخوان انتخاب نام برای مجموعه فرهنگی ورزشی سازمان

    بروز شده : 9 بهمن 1396    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار, اطلاعیه ها

فراخوان انتخاب نام برای مجموعه فرهنگی ورزشی سازمان

با توجه به طی مراحل تکمیلی احداث مجوعه فرهنگی ورزشی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم واقع در پردیسان، این سازمان در نظر دارد تا نامی شایسته برای این مجموعه فرهنگی ورزشی انتخاب نماید.


در این راستا از کلیه اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم دعوت می گردد به منظور تسهيل در جستجوی نشانی مجموعه و شاخص شدن آن در استان، با در نظر گرفتن زمینه فعالیت این سازمان و جامعه مهندسی، نامی را برای این مجموعه فرهنگی ورزشی با توجه به موارد ذیل پیشنهاد نمایند:


1.  به وظایف محوری سازمان توجه شود.
2.  تناسب اسم و مسمی رعایت شود.
3. از کلمات رسا ، کوتاه و روان استفاده گردد.
4. از اسامی مناسب که بیانگر غنای فرهنگ و تمدن اسلامی و ایرانی باشد استفاده گردد.
5. از کلمات فارسی استفاده شود.
6.  به شخصیت های استانی و ملی توجه شود.


 اعضای محترم سازمان می توانند از تاريخ  انتشار اين فراخوان تا ساعت 20 چهارشنبه 11 بهمن ماه، نام پيشنهادي خود را به همراه مشخصات، شماره عضویت و شماره تلفن همراه در کادر ارسال نظرات در ذیل همین فراخوان ارسال نمایند.

 

همچنین چنانچه غیر از اعضای سازمان نیز پیشنهاد نام برای این مجموعه داشته باشند، می توانند پیشنهاد خود را کادر ارسال نظرات در ذیل همین فراخوان با مشخصات کامل و تلفن همراه ارسال نمایند.


در صورت انتخاب نام مجموعه از میان نام های برتر پیشنهادی، به پيشنهاد دهنده برتر یک سکه بهار آزادی از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم اهدا خواهد شد. همچنین در صورتی که نام برتر توسط چند نفر پیشنهاد شده باشد، نفر برتر به قید قرعه انتخاب خواهد شد.


گفتنی است این مجموعه فرهنگی ورزشی در مساحتی به وسعت بیش از  32 هزار متر مربع در قالب سالن چند منظوره ورزشی، ساختمان ورزشهای سالنی، زمین تنیس، پیست اسکیت، زمین چمن مصنوعی، زمین مینی گلف، سالن با کاربری فرهنگی، پیست پیاده روی و دوچرخه سواری و... در حال احداث می باشد.


نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی