دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
فراخوان مشارکت در خدمت به زائران اربعین حسینی

فراخوان مشارکت در خدمت به زائران اربعین حسینی

    بروز شده : 10 مهر 1396    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار

بسمه تعالی
بار دیگر ماه محرم و عاشورای حسینی آمد و حزن و اندوه شهادت اولی ترین فرزندان بنی آدم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ، گیتی را فرا گرفت و دلها روانه سرزمین کربلا شد تا دگرباره خود را در ماتم های غافله سالار کاروان کربلا شریک نمایند.


اربعین حسینی نیز در راه است؛ همان  روزی که  نمایشگر اوج شور و شعور حسینی پس از چهل روز صبر و استقامت زینبی است ؛ اربعین از رازهای هستی و روز بسط لطف حسین بن علی  (ع) بر پیروان و دوستدارانش است.


در مقام امام حسین (ع) همین بس كه در زیارت اربعینش خطاب به جدشان محمد مصطفی(ص) و پدر بزرگوارشان حضرت علی (ع) و مادر گرامیشان حضرت فاطمه (س) میگوییم كه خداوند عزاداری شما را در رثاء حسین(ع) قبول فرماید.


اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم نیز به منظور هر چه باشکوه برگزار شدن مراسم اربعین حسینی در کربلای معلی و خدمت به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) پا در میدان عمل خواهند نهاد و کمک های نقدی خود را برای هزینه در موکب های شهر مقدس قم برپا شده در کربلای معلی از جمله موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) ، موکب مسجد مقدس جمکران و موکب اهالی قم المقدسه  به شماره حساب شماره حساب  ۵۹۲۲۱۱۷۲۵۰ بانک ملت به نام سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم و با شماره شناسه 8104/78  و یا شماره کارت۶۱۰۴۳۳۷۷۴۰۶۵۳۰۲۵بنام سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم واریز می نمایند.

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی