دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
صعود زودهنگام تیم تیراندازی نظام مهندسی قم به لیگ برتر کشور

با پیروزی بر تیم کرمانشاه صورت گرفت:

صعود زودهنگام تیم تیراندازی نظام مهندسی قم به لیگ برتر کشور

    بروز شده : 1 دی 1395    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار

در هفته پنجم لیگ تیراندازی دسته یک مردان کشور ، تیم تیراندازی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم با شکست تیم کرمانشاه به لیگ برتر کشور صعود کرد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم ، این دوره از رقابتها با حضور ۷ تیم، عصر روز جمعه ۲۶ آذرماه در محل سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

 

در ۴ دیدار برگزار شده در نهایت در رشته تفنگ و تپانچه بادی تیم ظام مهندسی ساختمان قم  ، فولاد مبارکه سپاهان، دانشگاه تهران، شهرداری بندرعباس و با غلیه برحریفان خود پیروز میدان بودند.

 

تیم تیراندازی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم موفق به شکست تیم هیات تیراندازی کرمانشاه در بخش تفنگ و تپانچه شد و با این پیروزی صعود خود به لیگ برتر را قطعی کرد.

 

در هفته پنجم این دوره از رقابت ها ، در بخش انفرادی تفنگ بادی، محمد حسین کریمی از سازمان نظام مهندسی ساختمان قم با امتیاز ۶۲۰٫۳ در جایگاه اول، حامد قره باغی از  تیم سازمان نظام مهندسی ساختمان قم با امتیاز ۶۱۰٫۳ در جایگاه دوم و مجید کرمی از دانشگاه تهران با امتیاز ۶۰۷٫۵ در جایگاه سوم ایستادند.

 

در تپانچه بادی نیز، مهدی بارانی از هیئت بوشهر با امتیاز ۵۷۴ در مکان اول، حمید رضا مصطفوی از هیئت کرمانشاه با امتیاز ۵۶۸ در مکان دوم و چنگیز مسیب زاده از دانشگاه تهران با امتیاز ۵۶۸ در مکان سوم قرار گرفتند.

 

اسامی تیم تیراندازی سازمان  در بخش تفنگ

محمد حسین کریمی

حامد قرباغی 

علی اصغر کلهر

علی کاظمی

مربی: محمد جواد متقیان

 

اسامی تیم تیراندازی سازمان در بخش تپانچه

سید یاسر حسینی 

محمد کلهر 

موسوی

محمد جعفر غفار

مربی و سرپرست: مهدی ارج

مدیر تیم: مهدی احمدی

 

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی