دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
تیم نظام مهندسی قم قهرمان نیم فصل لیگ دسته اول تیراندازی شد

در هفته پایانی از نیم فصل اول لیگ دسته یک کشور /

تیم نظام مهندسی قم قهرمان نیم فصل لیگ دسته اول تیراندازی شد

    بروز شده : 1 آبان 1395    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار, واحد رفاه و ورزش

با برگزاری هفته پایانی از نیم فصل اول لیگ دسته یک مردان، دانشگاه تهران و سازمان نظام مهندسی ساختمان قم با کسب امتیاز مساوی در رشته تفنگ و پاس جوان و سازمان نظام مهندسی ساختمان قم نیز در تپانچه در صدر قرار گرفتند.

 

 هفته پایانی از نیم فصل اول لیگ دسته مردان جمعه ۳۰ مهرماه با حضور ۸ تیم در ۴ دیدار پیگیری شد که درنهایت در رشته تفنگ بادی تیم دانشگاه تهران و نظام مهندسی ساختمان قم و در تپانچه بادی نیز تیم های پاس جوان و نظام مهندسی ساختمان قم با قرار گرفتن در صدر جدول توانستند در جایگاه اول بایستند.

 

با برگزاری هفته هفتم لیگ دسته یک مردان، در تفنگ بادی  تیم های دانشگاه تهران، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، هیئت کرمانشاه و نظام مهندسی ساختمان قم به پیروزی رسیدند.

 

در تپانچه بادی نیز، تیم های دانشگاه تهران، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، پاس جوان و نظام مهندسی ساختمان قم به برتری رسیدند.

 

در انفرادی تپانچه بادی نیز، علی حسن زاده از پاس جوان با امتیاز ۵۶۹ در جایگاه اول، حمید مصطفوی از هیئت کرمانشاه با امتیاز ۵۶۷ در جایگاه دوم و سید یاسر سید حسینی از نظام مهندسی ساختمان قم با امتیاز ۵۶۵ در جایگاه سوم قرار گرفتند.

 

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی