دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
جدول برنامه های رفاهی ورزشی سازمان در شش ماهه دوم سال

جدول برنامه های رفاهی ورزشی سازمان در شش ماهه دوم سال

    بروز شده : 25 مهر 1395    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار, واحد رفاه و ورزش

برنامه های ورزشی  رفاهی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم و نیز مراکزی که تخفیفاتی به اعضای محترم ارائه می دهند در شش ماه اول سال 95 به شرح جدول ذیل می باشد.

 

جهت مشاهده در ابعاد بزرگتر روی عکس کلیک نمایید.


جدول برنامه های رفاهی ورزشی سازمان در شش ماهه دوم سال
جدول برنامه های رفاهی ورزشی سازمان در شش ماهه دوم سال

 

 

 

 

اعضای جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم و همچنین اعضایی که قصد تمدید رساکارت خود دارند می توانند با مطالعه مطالب ذیل اقدام نمایند.


اعضای جدید سازمان که تاکنون رساکارت دریافت نکرده اند و نیز دارندگان رسا کارت توجه نمایند جهت تمدید رساکارت ؛ همراه داشتن کارت ملی ، کارت عضویت سازمان و درصورت داشتن موجودی در کارت سابق، داشتن شماره کارت قبلی الزامیست.


اعضای محترم جهت دریافت رسا کارت و تمدید آن می بایست به نشانی  قم -خیابان شهیدفاطمی (دورشهر) - نبش کوچه12 - ساختمان الهیه - واحد6 مراجعه نمایند .


تاریخ اعتبار رساکارت های جدید سه ساله و با قابلیت دریافت و پرداخت اینترنتی و مجهز به قابلیت پیامک بانک جهت دریافت و پرداخت الکترونیک می باشد.

 

فایل ذیل را برای آگاهی از نام، مشخصات، نشانی، تلفن و درصد تخفیف پذیرندگان باشگاه رساکارت با آخرین تغییرات، دانلود نمایید.

pzerndgan-rsakart.pdf [323.64 کيلوبايت] ( تعداد دانلود: 113)

 

 

برای اطلاع از اخبار، آموزشها، اطلاعات و مشخصات کامل پذیرندگان و سایر مزایا و تسهیلات طرح رساکارت به کانال تلگرامی رسا کارت به آدرس ذیل می توانید مراجعه نمایید.

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی