دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
استقرار دبيرخانه دائمي مسابقات طراحي معماري و شهرسازي در وزارت راه و شهرسازي

استقرار دبيرخانه دائمي مسابقات طراحي معماري و شهرسازي در وزارت راه و شهرسازي

    بروز شده : 14 اردیبهشت 1395    تعداد نظرات :0    دسته: بخشنامه ها و ابلاغیه ها, معماری

بر اساس نامه معاون محترم امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ، دبيرخانه دائمي مسابقات طراحي معماري و شهرسازي در وزارت راه و شهرسازي مستقر گردیده و از این پس این گونه مسابقات می بایست در این دبیرخانه ثبت و تایید شود.

 

متن  نامه معاون وزیر در خصوص نظارت بر مسابقات معماری و شهرسازی به رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به شرح ذیل می باشد.

جناب آقای مهندس ترکان

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

با سلام و احترام

همانگونه که مستحضر هستید، ارتقاء سطح کیفی، انتظام، ساماندهی، نظارت بر مسابقات معماری و شهرسازی و تدوین چارچوب و روالی قانونمند، به یکی از دغدغه های اساسی معماران در سال های اخیر تبدیل گردیده است. وزارت راه و شهرسازی در راستای اجرای آیین نامه جامع برگزاری مسابقات طراحی و معماری و شهرسازی (مصوب 1381 شورای عالی انقلاب فرهنگی) دبیر خانه دائمی را تشکیل و مستقر نموده است و از تاریخ 1394/2/3 ، ضروری است که مسابقات در این دبیرخانه ثبت شده و پس از تایید فرایند مسابقه، امکان درج نشان دبیرخانه که معرف کنترل کیفی دبیرخانه بر روند مسابقه است به برگزار کننده و یا مدیر مسابقه اعطا می گردد.

شایسته است از تاریخ مذکور شرکت در مسابقاتی توسط اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها اختیار گردد که در دبیر خانه دائمی مسابقات ثبت و تایید شده باشد. خواهشمند است مقرر فرمایید مراتب به سازمان نظام مهندسی استان ها ابلاغ گردد.

حامد مظاهریان

معاون وزیر


فایل دریافت تصویر نامه مذکور

memari.pdf [172.66 کيلوبايت] ( تعداد دانلود: 63)

 

 

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی